recomandare urgenta

Reumatisme degenerative

Postata de danyta26 cu 12 ani in urma.

mama mea are varsta de 50 de ani ,si de cativa ani are dureri de maini si picioare,in concret incheieturile,de doua luni i-a evoluat,ff mult.vrem cu disperare s-o trimitem la un spital privat sau public(nu conteaza)dar sa fie f bun.va rog mult recomandati-mi un loc si un medic specialist ,toti doctorii sunt buni dar as vrea o recomandare unde are tratamente mai speciale.va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Mergeti la un medic homeopat

acum 12 ani

Mergeti la un medic homeopat BUN, homeopatia cunoaste remedii eficiente si fara efecte adverse pt. astfel de boli.