palme si talpi fierbinti si dureroase

Reumatisme degenerative

Postata de iriniesu cu 12 ani in urma.

de cca o saptamana ma dor palmele si talpile ,le simt fierbinti si imi amortesc de nu pot sa dorm.ce credeti ca ar putea sa fie ?

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Manifestatile dvs vor fi interpretate in contextul afectiunilor asociate. Amortelile semnifica afectarea neuropatica, de aceea ar putea fi necesar un consult neurologic, eventual efectuarea unei electromiograme cu studiu de conducere pentru nervii membrelor inferioare si superioare.

annuka

acum 11 ani

TGP, TGO.. poate o viremie..