muschiul diafragm

Reumatisme degenerative

Postata de valus cu 12 ani in urma.

Buna seara,
Am o afectiune foarte veche a muschiului diafragm care imi da probleme din ce in ce mai mari cu respiratia si o durere puternica in partea stanga spate.Am luat fel de fel de antiinflamatoare,fizioterapie,am urmat si unele tratamente traditionale dar durerea dispare pentru scurta vreme apoi revine blocandu-mi si respiratia in acelasi timp.Va rog sa-mi dati un sfat sa stiu ce cale sa urmez.Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Calea de urmat este să vă prezentaţi pentru un consult la un medic neurolog