Medic de familie

Reumatisme degenerative

Postata de mihaela982 cu 13 ani in urma.

Va rog sa-mi recomandati un medic de familie . apreciat de pacienti pentru interesul si priceperea sa .din orasul Buzau
Multumesc !

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

O doctorita f buna este d-na Lacriteanu Clara, are cabinetul pe undeva pe langa liceul agricol.
Sper sa va poate primi pt ca din cate stiu are f multi inscrisi, este un pediatru minunat

ogulet

acum 10 ani

Si eu caut un medic de familie. Ne-am mutat in Buzau de 3 luni si nu am gasit unul. Mi-a fost recomandata Dna Lacriteanu dar nu mai primeste pacienti. Dvs ati gasit un medic bun? Daca da pe cine? Sau poate imi puteti recomanda pe cineva.