MAINI AMORTITE

Reumatisme degenerative

Postata de ......... cu 11 ani in urma.

Salut ,va rog dati si mie un daca stiti sau vi sa mai intamplat .

Imi amortesc mainile in special mana dreapta .daca dorm pe ea sub cap sau sub mine...si lafel daca ma rezem putin pe mana se intampla aeclasi lucru . Tot asa ma mai joc la calculator si imi amorteste pe mouse .

Am inceput sa ma ingrijorez fff tare ca pana aum nu aveam nimic ....am 24 de ani !!!

Raspunsuri (2)

victoras

acum 11 ani

Pai daca esti pe pc si cu dreapta pe mouse iti afecteaza nervul mainii drepte de la cot incolo.Fa o pauza de i/2 ora cam la 2 ore fiindca fortezi toata dreapta pe cot.

suiram

acum 10 ani

Salut ,va rog dati si mie un daca stiti sau vi sa mai intamplat .

Imi amortesc mainile in special mana dreapta .daca dorm pe ea sub cap sau sub mine...si lafel daca ma rezem putin pe mana se intampla aeclasi lucru . Tot asa ma mai joc la calculator si imi amorteste pe mouse .

Am inceput sa ma ingrijorez fff tare ca pana aum nu aveam nimic ....am34 ani