ma puteti ajuta

Reumatisme degenerative

Postata de adyyyy cu 10 ani in urma.

Buna ziua .de aproximativ 3 luni de zile de cand am fost la mare si apa a fost un pic cam rece .,dupa 2 saptamani de cand mam antors de la mare au anceput dureri de picioare ma junghiau ami zvagnea muschiu ,am fost la spital la camera de garda ka avem si ametli si miau spus sa ma duc la un pshiatru. Nu stiu unde sa apelez. Medicul de familie mia dat paracetam dar nu sa vazut nicio schimbare.ce ar putea fi? Multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul reumatolog pentru evaluare in vederea excluderii unei cauze inflamatorii.

adyyyy

acum 10 ani

multumec am sa merg la un reumatolog , ami e frica su am alt ceva mai grav