inrosirea degetelor

Reumatisme degenerative

Postata de Pompiliu2 cu 15 ani in urma.

de mai mut timp surorii mele i se inrosesc degetele de la miini si picioare,dar nu in intregime ci doar jumatate de deget,da-ti va rog un sfat.multumec anticipat

Raspunsuri (3)

Nora5

acum 15 ani

Cand i se inrosesc, la frig, la apa, in ce moment?

Pompiliu2

acum 15 ani

ea spune ca dela frig,dar acuma e cald si apoi le mai tine si in apa fierbinte si oricum nu i se dezroseau

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Si eu am probleme datorita circulatiei, cand intru de la frig la cald se inrosesc.Ar trebui cat mai multa miscare si un paharel de vin rosu seara:D