Imi este recomandat tratamentul de 9 sedinte

Reumatisme degenerative

Postata de [email protected] cu 10 ani in urma.

Am 35 ani ,am fost diagnosticata cu Condropatie femuro-patelara bilaterala stg.2.Mi s-a spus sa incep cu infiltratile.Ce imi recomandati.

Raspunsuri (1)

Dragos

acum 10 ani

Buna ziua,

LA MULTI ANI ! Un An Nou cat mai bun !
recomandam detoxifiere si cresterea circulatiei limfatice pentru eliminarea toxinelor cristalizate care apasa asupra nervilor.
va recomandam pentru inceput un tratament naturist si evenutal dupa infiltratii . va rugam sa ne indicati telefonul dvs si orasul la email [email protected]