dureri

Reumatisme degenerative

Postata de oanaxyz20 cu 9 ani in urma.

ma dor tare rau ambele maini palmele si degetele am facut analizele pt reumatism toate bune dar eu nu mai pot de durere si mi sau strambat si degetele la o mana am luat antiinflamatoare si degeaba doctorul de fam ma banuieste de cancer ce sfaturi imi dati abia pe 16 iunie ma internez nu au locuri pana atunci am un bebe de crescut ce este de facut scrietimi pe adr [email protected] multumesc

Raspunsuri (1)

aspen

acum 9 ani

Poate fi sindromul de tunel carpian, caz in care suplimentarea cu 50mg B6 ar trebui sa alevieze durerea si sa imbunatateasca flexibilitatea in miscarea degetelor. Sfatul meu ar fi sa consulti un medic specialist neurolog. Numai bine!