dureri lombare

Reumatisme degenerative

Postata de Oana13179784 cu 15 ani in urma.

salut. as dori sa intreb, stie cineva dau rezultate aceste centuri kosmodisc clasic.m-ar interesa sa cumpar pentru dureri lombare, nu stiu ce sa fac .ma puteti ajuta sau informa ?????? multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Am auzit ca ar fi bun, efectul de masaj al Kosmodisk cica stimuleaza muschii din zona coloanei vertebrale. Aceasta duce la incalzirea usoara a zonei, imbunatatirea circulatiei sanguine, relaxarea muschilor si reducerea tensiunii. Dar daca vrei mai multe informatii poti accesa site-ul //sfatulmedicului.ro/articole/Ortopedie-reumatologie/Dureri_lombare_1124.htm