dureri la nivelul calcaiului cand calc ?

Reumatisme degenerative Artrita

Postata de MembruMobileApp1494596449 cu 6 ani in urma.

buna ziua,am o intrebare si anume
am dureri la calcaiul drept in exterior atunci cand merg ,daca stau nu doare ,durerea nu este permanenta ,doar la intervale de timp ,cand doare iau ibuprofen 2 3 zile si trece dupa o perioada iar doare in special cand calc,va multumesc,

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/durerile-de-calcai-cauze-si-tratament-nechirurgical_14946