DURERI DE COLOANA!

Reumatisme degenerative

Postata de dafff67 cu 13 ani in urma.

buna all! sotul meu are probleme cu coloana ,,,,,,,, il doare toata coloana in fiecare zi ! face mari eforturi intr-a var ! e cantaret si are aproape 45 de ani!ce trebuie sa faca ! ce tratamente ar fi coloana??
nu stiu ce diagnostic are !!!! NU VREA SA MEARGA LA DOCTOR!

Raspunsuri (1)

dana

acum 13 ani

Numai un dr, in urma unei consultatii, ii poate pune un diagnostic. S-ar putea da aiba hernie de disc, dar trebuie sa mearga la control. Exista tot felul de unguente care se pot folosi pentru ameliorarea durerii, sunt supozitoare si tablete. Convingeti-l sa mearga la dr, boala nu dispare de la sine, ci se va accentua.