Dureri articulare

Reumatisme degenerative

Postata de reliotea26 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,
Trebuie sa fac injectii si mi s-a prescris tador inject 50mg/2ml, ketonal 100mg/2ml si vit. b6 250mg/5ml. Acestea se combina sau se fac separat?
Multumesc

Raspunsuri (2)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Pentru dureri articulare sunt remedii naturale cu eficienta in ameliorarea durererii, reducerea semnificativă a redorii articulare şi a contracturii musculare.Capsulele si ceaiul Articulatii sanatoase pot sa fie administrate atat in asociere cu alte medicamente sau poate fi suficienta doar administrarea lor in functie de intensitatea simptomelor si natura afectiunii.Multa sanatate!

reliotea26

acum 9 ani

Multumesc!