dureri articulare

Reumatisme degenerative

Postata de nelu142615 cu 12 ani in urma.

simt rece genunchiul si calcaiele,trosnesc articulatiile,nu mai am putere in maini,dureri de spatesi coloana,durere cervicala.

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

pentru aceste simptome ar trebui sa va prezentati la medicul de familie pentru o trimitere intr-o sectie de medicina interna, deoarece doar din acestea nu se poate pune un diagnostic , fiind nespecifice.
pana acum sunteti diagnosticat cu vreo boala anume? urmati vreun tratament? de cat timp au aparut aceste simptome? le puteti corela cu vreo activitate anume sau cu un eveniment recent?

va urez o zi buna

nelu142615

acum 12 ani

am talasemie minora;ulcer duodenal;hepatita cronica.