dureri ale soldurilor si umerilor

Reumatisme degenerative

Postata de P13 cu 12 ani in urma.

in prezent ma deranjaza soldul drept mai mult noaptea ,daca dorm pepartea dreapta parca am niste arsuri ale soldului.SI ma mai doare si umarul stang. CE AR PUTEA FI SI CE MA INVATATI SA FAC.VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

olea

acum 11 ani

durerea din umar pare a fi discopatie cervicala si se trateaza ff bine cu HECLA LAVA CH5 - homeopat , fabricat la plant extract cluj , 5 granule dimineata si 5 granule seara , 2-3 luni , costa tub 6 lei , ieftin , natural si la mine a dat rezultate ff bine , merita sa incercati