Durerea cervicala

Reumatisme degenerative

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

MA DOARE TOATA COLOANA AM IERNIE CERVICALA SI LOMBARA SI SUNT OPERATA LOMBAR DAR FARA REZULTATE.CE SA FAC/

Raspunsuri (2)

andrei125111062

acum 15 ani

chiropraxie, hirudoterapie, apiterapie, kinetoteapie. probata si cu rezultate, metoda e veche de cateva sute de ani nu este exerimentala. 0762280475.

o

acum 13 ani

Este foarte important sa tratati cauza si nu efectul(durerea). Acest lucru poate fi obtinut prin exercitii zilnice si utilizarea unui scaun ergonomic(kneeling chair) care are inaltime reglabila si aseaza coloana intr-o pozitie fiziologica and este utilizat. Il puteti vizualiza la orice cautare pe google. Daca va intereseaza, va rog sa ma contactati: [email protected]