Durere spate?

Reumatisme degenerative

Postata de MembruMobileApp1503507625 cu 6 ani in urma.

Am dureri de spate de mai bine de zece ani,coloana este deviata,de la efort si frigacesta emediul delucru,dar inultima luna aproape zilnic imi apar niste dureri puternice in partea dreapta a omoplatului,parca am un cutit mi s-a infipt in spate,folosesc antiiflamatoare,pastile,creme ,plasturi,ma lasa pina a doua zi dupa opt orede munca incepe iar,am programare la fizioterapie in luna octombrie,astept din martie,dar ma intreb daca nu ar trebui un rmn?!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerea-de-spate-ce-afectiuni-poate-ascundei_7164