Durere mana dreapta

Reumatisme degenerative

Postata de adivascu cu 11 ani in urma.

Buna ziua.Am si eu o pb : de 3 saptamani am o durere acuta care pleaca din spatele omoplatului drept spre gat si in toata mana dreapta.Am incercat cu Arcoxia,plasturi cu ardei,Ketonal,Mydocalm,sunt la a patra sedinta de acupunctura.Rezultate 0.Durerile sunt atroce cand stau pe scaun sau in masina. O sugestie va rog ! Va multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

Eu va recomnd sa continuati cu acupunctura, se poate ca rezultatele sa nu se vada imediat insa ar trebui sa se vada o ameliorare. Daca nu sunteti multumit de medicul acupunctor la care mergeti incercati sa mergeti la alt medic. In plus pe langa acupunctura, va recomand sa faceti si masaj medical.

Edev

acum 10 ani

Verifica la ecograf fierea poate trebuie scoasa