durere genunchi

Reumatisme degenerative

Postata de elisav6 cu 12 ani in urma.

de vreo luna de zile a inceput sa ma doara genunchiul sting .la inceput mai putin dar acum sa agravat si ma doare permanent si a aparut o umflatura in spatele genunchiului nu mare dar sper sa nu progreseze.ma doare si daca stau pe scaun si cind ma ridic sa plec atunci ma doare cel mai tare .inca nu am fost la doctor .sper sa ma ajute cineva care a trecut prin asa ceva.multumesc

Raspunsuri (1)

Lenuta Merca

acum 8 ani

Am o unflatura in spatele genunchiului si ma doare. Ce e de facut?