Durere de solduri ?

Reumatisme degenerative

Postata de Utilizator11548246229 cu 5 ani in urma.

Durere de solduri si de amandoi umeri si cand merg parca amortesc asa si cand calc dor oasele de la talpi si degetele si cate odata se pune carcel la spate in partea stanga parca in plaman si inteapa si inima cand se pune carcelu dureaza vro 2-3 min si cate odata cand citesc ceva amorteste mana stanga si da furnicaturi asa si doare capu de 2 ori pe saptamana cate 2 zile cu tot cu medicamente ce iau doar la fasconal ma lasa capu si durere dupa ceafa impreuna cu durere a de cap ce poate fi sau care sunt pasi care trebui sa I fac sa ma controlez de sanatatea totala a corpului ca sa stiu de unde incep ca doar analize am facut de sange si atata si sunt bune si mai am si fibrom uterin au vazut doar cand miau facut cezariana si depressi si mi se schimba starea din positiv in negativ o dereglare este da unde ??!! Cum incep sa controlez tot corpu adica toata sanatatea mea ?!

Raspunsuri (1)

Utilizator11548246229

acum 5 ani

Doresc raspuns la intrebare va rog frumos sa ma ajutati Gabriela