Despre fizioterapie

Reumatisme degenerative

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

la ce perioada de timp se pot repeta sedintele de fizioterapie?

Raspunsuri (6)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am si eu o intrebare? Am voie bicicleta medicala dupa operatie de hernie de disc.La bucuresti cand am fost intrenat n-ea spus ca nu dar la Braila cand merg la gimnastica medicala spun ca da .....??

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am si eu o intrebare...poti face artroza daca ai avut entorsa?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna! Am si eu o problema am fost acum cateva sapt la munte si mi s-a intamplat sa imi fuga rotula d la picioru drept nu fiind prima data dar asta a fostt fatala am fost la un medic la care m-ia spus ca am ruptura d minuscu inter......dupa cateva zile am mers la un alt medic si mi s-a spus ca am ruptura de ligamente .Acuma vine intrebarea mea imi pot revine prin fizoterapie ? si sa scap de operatie?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

daca puteti sa am dati niste informati la brasov

comentarii utilizatori

acum 15 ani

practic scandenberg de performanta si am probleme tot timpu cu cotu si ancheietura maini

cernea iulian

acum 9 ani

vreau sa fac fizioterapie la coloana ca am dureri mari si imi amortesc membrele,zic uni ca nu e bine sa facvi pe timpul friguros IARNA? VA MULTUMESC!!!!