De ce-mi amortesc talpile?

Reumatisme degenerative

Postata de 1986simona cu 13 ani in urma.

Tatal meu a fost diagnosticat cu artroza severa la genunchiul drept. De ceva timp , cand sta intins, incep sa-i amorteasca degetele de la picioare,de la varfuri pana la jumatatea talpii. Cand se ridica si face cativa pasii,amorteala dispare. Ce credeti ca ar putea fi????

Raspunsuri (4)

acum 13 ani

Poate e din cauza circulatiei. Ar fi bine sa faca si cateva sedinte de fizioterapie si kinetoterapie, daca nu a facut deja

Constantin

acum 13 ani

o anumita terapie va poata ajuta

ina

acum 13 ani

despre ce terapie e vb, pt ce ajuta aceasta terapie

miha

acum 13 ani

Sa mearga la doctor pentru analize Aveti grija cu asa zisii " terapeuti "''