cum tratam artroza?

Reumatisme degenerative

Postata de jklds cu 15 ani in urma.

as vrea si eu sa ma ajutati daca puteti,tatal meu are artroza la ambii genunchi,ce este mai bine sa faca?a mers la medic a primit unguente ,il calmeaza de moment si apoi ii este mai rau:(.....ce sfat imi dati?

Raspunsuri (3)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

incercati Kinetoterapia

Mariana319125683

acum 15 ani

incercati cu infiltratii cu substanta vascolastica

manu

acum 10 ani

si mie mi-a zis k am artroza la genunchiul drept si mi-a zis de niste injectii care costa 700 lei, sunt 3 injectii