coxatroza

Reumatisme degenerative

Postata de juanderomania cu 12 ani in urma.

am coxatrza pot ma duc la bai sarate

Raspunsuri (5)

Kinetoterapiebv

acum 12 ani

da

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

in functie de gradul de coxartroza si sub indrumarea medicului care v-a diagnosticat si stie cat de avansata este boala, sau a medicului dumneavoastra de familie, puteti sa mergeti la astfel de tratamente.

va urez o seara buna

parerea mea

acum 12 ani

De preferat calde, cu namol de Techirghiol. Mai sunt si alte solutii in afara de proteza. Se perforeaza articulatia cu mici orificii pentru a se putea hrani.

rodica

acum 12 ani

eu sunt operata de coxatroza bilaterala am fost la bai dar nu am rezolvat nimic daca vrei mai multe detalii id-ul meu rodix65 si vb mai multe sanatate multa

parerea mea

acum 12 ani

Pana la urma m-am hotarat sa incerc tratament naturist cu Best Hyaluronic Acid + Colagen 1900 mg si Best Serrapeptase de la Cluj, este miraculos pentru probleme reumatice, gonartroza, artroza, coxartroza etc... Il gasiti si pe internet, unde se poate face comanda:
www.naturanoastra.shopmania.biz