CIOCURI IN CALCAI

Reumatisme degenerative

Postata de gilru cu 9 ani in urma.

Buna ziua,
In urma unui examen radiologic am fost depistata cu ciocuri in calcai si o forma avansata de reumatism la ambele picioare. Mentionez ca am dureri groaznice in caicai,mai ales la piciorul stang,abia pot merge.
As dori sa intreb ce tratament ar trebui sa urmez si mai ales ce analize ar fi recomandate pentru a se stabili diagnosticul de reumatism .
Va multumesc

Raspunsuri (1)

MARYMAR_MARA

acum 5 ani

Aș dori să aflu si eu remedii pentru a atena durerea și amorțeala din călcâi și arsurile care se manifestă la nivelul tălpii, partea exterioară, la piciorul drept.
Mulțumesc!