ce poate fi?

Reumatisme degenerative

Postata de alina761 cu 12 ani in urma.

In urma unei cazaturi puternice,mama a ramas cu o durere puternica la mana dreapta,nu o poate misca,a facut radiologie si nu e rupta ,ce poate fi?sa ia niste antiinflamatoare,de ex. ARCOXIA 90mg,poate cumva sa fie un inceput de paralizie?

Raspunsuri (4)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

ochi negri

acum 12 ani

Probabil e doar traumatismul in sine.Daca mana nu e rupta.Ii va trece,dar poate mai greu.Incercati si un unguent,e foarte bun cel cu'''' untul pamantului''''Nu ar trebui sa aiba nici o legatura cu paralizia,nu dramatizati!

ochi negri

acum 12 ani

inca ceva:ARCOXIA doar la indicatia medicului,mai ales ca are o gramada de efecte adverse!

Medic Epuran

acum 12 ani

După efectuarea radiografiei, ar fi trebuit cerută şi opinia unui medic ortoped