caut un dr reumatolog specialist ,bun,pentru mama mea

Reumatisme degenerative

Postata de Oncioiu cu 15 ani in urma.

Caut urgent un medic bun in BUCURESTI,pentru mama mea,64 ani,care sufera de poliartrita,osteoporoza si GONARTROZA GR2.a fost internata de cateva ori la institutul reumatologic din bucuresti,dar acum,simt ca vrea sa schimbe doctorul...daca cineva stie vreun doctor bun,care intradevar sa-i si pese de pacientii cu varsta trecuta de jumatate de veac,va rog contactati-ma.Are dureri mari la genunchi,cu Antifolanul are probleme(reactii adverse)si nu pot sta cu mainile in san cand e vorba de ...mama.Cu stima,TICU M.

Raspunsuri (4)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Va recomand pe D-na doctor Ciurtin Coziana-Spitalul Dr. I. Cantacuzino, sper sa fiti multumit
Numai bine

verde

acum 13 ani

Va recomand administrarea suplimentului alimentar Strontium Bone Maker de 340 mg/capsula , creste densitatea osoasa si stabilizeaza calciul in os, practic produce legatura dintre moleculele de calciu, este foarte eficient si in osteoporoza sau alte probleme de oase, fracturi care se prind greu cum ar fi cele de sold, boala oaselor fragile, etc...Le gasiti pe netten.ro se administreaza si calciu 1000mg cu D3400UI in aceeasi perioada, dar la ore diferite.

Marinela479568

acum 15 ani

Va recomand dna dr Parvu, spitalul Colentima.
Sanatate multa!

Daniel

acum 2 ani

Daca ai gasit un reumatolog bun as vrea si eu te rog