cat m ar costa

Reumatisme degenerative

Postata de andreea_dedita cu 10 ani in urma.

buna ziua.ma numesc andreea.m au diagnosticat cu spondilita anchilozanta.M au trimis la sf maria,la bucuresti.M am interesat de conf dr Denisa Predeteanu.AS vrea sa stiu pentru investigatii cate zile ar trebui sa stau si cam cat m ar costa analizele?
va multumesc

Raspunsuri (1)

Dragos

acum 10 ani

Buna ziua,

LA MULTI ANI ! Un An Nou cat mai bun !
recomandam detoxifiere si cresterea circulatiei limfatice. Pentru o posibila terapie naturista va rugam sa ne indicati telefonul dvs si orasul la email [email protected]