Buna ziua ?

Reumatisme degenerative

Postata de Dedu cu 5 ani in urma.

Am si eu o intrebare despre reumatism....nu imi dau seama ce forma poate sa fie....ma dor picioarele de la fund pana la degete si mai grav este ca ma dor mai tare cand stau pe loc decat cand merg ....puteti sa ma ajutati cu un raspuns? Precizez ca am 33 de ani .Va multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/bolile-reumatice--reumatismul-