Buna sint botea cristina

Reumatisme degenerative

Postata de boteacristina cu 12 ani in urma.

am probleme cu oasele ma dor miinile si picioarele am facut analize la imunologie pentru analiza hla b27 si mia iesit rezultatul bun dupa acea la factor reumatoid si mia iesit bun am fost la mai multi medici si am facut mai multe analize si toate au iesit bune iar doctori nu miau pus nici un diagnostic am luat tratament pentru durere dar degeaba ca durerea revine dupa un timp am probleme si cu spatele am facut kinetoterapie deoarece la prima radiografie mia iesit ca am coloana strimba si de aceea am facut kineto totusi doctori la care am fost miau spus ca ma dezvolt prea repede de aceea oasele sin fortate si am durerile pe care le am, as dori sa ma ajutati daca puteti cu un sfat ca nu stiu ce sa mai fac toti doctori miau spus acelasi lucru as vrea sa fac un tomograf ce spuneti e bine sal fac?

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Pentru excluderea unor alte eventuale afecţiuni sau în caz de probleme ale coloanei (ex. discopatie) aţi putea efectua un CT.