blocaj muscular

Reumatisme degenerative

Postata de gabbeioana cu 10 ani in urma.

tatal meu are un blocaj muscular la un picior, care i-a aparut dintr-o data...pur si simplu ridicandu-se de pe scaun...de atunci sunt vreo 2 saptamani de can umbla in carja, nu se mai poate sprijini in picior...refuza sa mearga la medic...cine ma poate sfatui? multumesc

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

scrie-mi un email pe yahoo la zane_bune (elimina liniuta din nume).
Des astfel de blocaje vin de la o sperietura avuta inainte, o situatie mai periculoasa sau ceva similar.

Dragos

acum 10 ani

Buna ziua,

LA MULTI ANI ! Un An Nou cat mai bun !
recomandam detoxifiere si cresterea circulatiei limfatice, deblocarea toxinelor cristalizate. Pentru o posibila terapie naturista va rugam sa ne indicati telefonul dvs si orasul la email [email protected]