artroza

Reumatisme degenerative

Postata de jklds cu 15 ani in urma.

as vrea niste sfaturi despre tratarea artorze daca se poate...tatal meu are artroza si medicii i-au dat doar unguente care il calmeaza de moment si apoi ii este mai rau...ce se poate face?este operat si de fiere si nu prea are voie sa ia multe medicamente.....ajutorrrrrr

Raspunsuri (4)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Incercati cu produsele pe baza de plante de la CaliVita, sau gimnastica medicala

vlad26

acum 15 ani

V-o recomand pe dr. Ionescu Ruxandra de la Spitalul Sf. Maria din Bucuresti - este un medic de exceptie si va va recomanda cu siguranta cel mai bun tratament pentru tatal dvs. Nu orice tratament raspunde la oricine, chiar daca are aceeasi boala.

simona546

acum 15 ani

Cu unguente nu se rezolva artroza si nici prin tratament medicamentos,din pacate asta este adevarul.Dar totusi se poate rezolva...

simona546

acum 15 ani

Nu vreau sa o supar pe Sheilla,dar nici CaliVita nu ajuta in cazul acesta