Spironolactona pentru reglarea testosteronului ?

Retete

Postata de Utilizator11528747290 cu 5 ani in urma.

Buna seara!In urma unei consulații ginecologice doctorul mi-a prescris spironolactona 25 mg timp de 30 de zile și mlădițe de zmeur pentru luni
Eu de obicei am tensiunea mică.Stiu ca aceste pastile se dau și pentru scăderea tensiunii persoanelor care au hipertensiune.Intrebarea mea este daca aceste pastile imi vor scădea și mai tare tensiunea?

Raspunsuri (1)

AMALIA ARV.

acum 2 ani

Bună. S.a întâmplat să-ți scadă tensiunea din cauza acestui tratament??