RECOMANDARE BIOCEBRAL

Retete

Postata de membru224468 cu 10 ani in urma.

intrebareBuna ziua, am un baiat de 10 ani care are talasemie minora si care ar avea nevoie de acest supliment biocebral,pentru concentrare ,am vazut ca acesta are un continut ridicat de magneziu si vit b ,mentionez ca baiatul face si sport ceia ce il face candidatul perfect , stiu ca trebuie prescris de medic , as vrea sa stiu daca a fost prescris si altor pacienti , acesta nu are un prospect prea elaborat .
Multumesc

Raspunsuri (1)

membru224468

acum 10 ani

As dori sa primesc pe mail informatii medicale de la specialisti