Despre Omicral si Aerius

Retete

Postata de Cristophor cu 12 ani in urma.

Buna ziua, as vrea sa stiu daca e permis tutunul atunci cand fac tratament cu Omicral 100mg (capsule) si cu Aerius 5mg (capsule). Multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

din pacate nu cred ca veti primi nicaieri un raspuns pozitiv in vederea fumatului. totusi, legat strict de aceste medicamente, tutunul nu se afla printre contraindicatii, in rest, mai depinde si pentru ce afectiune le utilizati.
pentru mai multe detalii despre cele 2 medicamente, puteti citi prospectele urmand aceste linkuri:
//sfatulmedicului.ro/medicamente/omicral-capsule_16087
//sfatulmedicului.ro/medicamente/aerius_14712

va urez o zi buna

mary90

acum 8 ani

Buna ziua va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu un sfat ..am fost la ginecolog si am fost depistata cu colpita mixta am urmat tratamentul cu klion d si flagil dar nu a trecut si am primit dupa tratament cu omicral cervucid si crema canesten dar tot nu a trecut in intregime va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat este grav multumesc