cum se trateaza ag hbs negativ

Retete

Postata de laurentiu651 cu 10 ani in urma.

cum se trateaza ag hbs negativ

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Absenta antigenului Hbs inseamna ca nu aveti diagnosticul de hepatita cu virus hepatitic B. Asadar, nu aveti nevoie de tratament.

mario

acum 10 ani

Buna ziua, am 25 de ani, si am facut asapt trecuta niste analize.... Mi-au iesit toate bune cu exceptia ANTIGEN HBS. 47.243 mi-a iesit. si mai jos scrie la obs. scrie pozitiv... TGO AM 21.. SI TGP 28. A m inceput de hepatita b?? Va rog sa-mi raspundeti si mie.. Va multumesc