Ce pot sa fac?

Retete

Postata de lore30 cu 13 ani in urma.

Buna! Am si eu o problema si chiar nu stiu la cine sa apelez.Sunt o fata de 31 de ani si cam de vreo 2 ani mi-a aparut in zona gurii o pata ca si cum as avea mustata.De curand mi-a aparut chiar una in frunte dar asta nu ma deranjeaja foarte mult ci acea pata care o am la gura.Este urata si chiar mi-e rusinesa fiu asa.Va rog frumos sa ma ajutati.Cu respect Angel nice

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Mergi la un medic dermatolog.

luisa

acum 13 ani

Citeste Serghei NiKolaevic Lazarev si sigur vei intelege cum sa te refaci.

Iuli

acum 13 ani

Lore, persoana de mai sus a pus acest mesaj la toate intrebarile. Este o escrocherie, sper ca nu te gandesti sa dai banii pe asemenea p***ai pt o simpla pata. Este alegerea ta dar uita-te printre ultimele intrebari si vei vedea ca a pus aceeasi reclama peste tot.
Sanatate!

lore30

acum 13 ani

Am sa tin cont de asta! Nu sunt asa naiva sa inghit chiar tot ce se ofera.Eu cred ca sunt destul de mare sa iau deciziile bune.Multumesc.Te pup