avortul

Retete

Postata de mary73 cu 13 ani in urma.

ce trebuie sa iau dupa un avort?

Raspunsuri (2)

marialeea

acum 13 ani

In mod normal, medicul care te-a operat trebuie sa-ti spuna exact ce tip de antibiotic trebuie sa iei. Dar pana il intrebi, ia un antiinflamator, adica Paduden sau Ibuprofen, sau Ketonal... Sunt multe, poti intreba si farmacistul.

madalina21mada

acum 13 ani

depinte de avort,daca ai facut unul spontan trebuie sa mergi la medic pt a verifica daca te-ai curatat bine si medicul iti v-a prescrie o reteta..nu trebuie sa iei nimik de capul tau..