am o usturime la ochi si un herpes la buza pe dinauntru

Retete

Postata de vas16ile cu 9 ani in urma.

ce ma sfatuiti am usturime la ochi si un herpes la buza pe interior ce tratament as putea lua . Multumesc

Raspunsuri (1)

Gintu Florentina

acum 7 ani

Buna ziua asi avea si eu o intrebare daca se poate acum putin timp in urma m-ai cu exactitate o luna si doua saptamani am nascut la iesire din spital eram okei si totul bine dar cand am ajuns acasa la nu mai cateva zile ma dureau ochii mai intai stangul aparea unflatura rosiata ardere si ferbanteala si aveam ca nisipul in ochi era nesuportabil ba chiar si plingeam.dar asta nu e tot a reaparut si la celalalt meam pus picaturi si mam curatat dar dupa doua zile reapare cum a fost si dinainte cf?