Transferul embrionar – Fertilizarea in vitro

Reproducerea umana asistata

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Asteptam sfaturi de la altii care au trecut prin acest proces de fertilizare ? Suntem interesati dar vrem sa stim costurile si daca nu cumva fatul poate avea probleme?

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

daca am 40 de ani, pot face fertilizare in vitro, daca sunt diagnosticata cu hipetiroidie?
nu am copii, eu si sotul meu ne dorim un copil f.f. mult. ...