Tehnici de reproducere asistata (ART) - Mama surogat

Reproducerea umana asistata

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

nu reiese f clar din articol daca ac. suc de legume este bun ptr diabetici ptr.ca ar duce la scaderea glicemiilor-ptr. cei care au glicemiile mari-,sau pur si simplu este indicat avind un nr redus de hidrati de carbon ?

Raspunsuri (2)

thea_2009

acum 14 ani

Buna ziua. Am 42 ani. In urma cu 9 ani am facut histerectomie totala deoarece am fost diagnosticata cu neoplasm de col uterni stadiul IB. Exista vreo posibilitate de a utiliza Thnici de reproducere asistata (ART) - Mama surogat? IMI DORESC FOARTE MULT UN COPIL!!! Va multumesc si va doresc o zi buna.

laura

acum 13 ani

da exista . eu am fost in aceeasi situatie si am un copil are 3 ani va urez succes