sarcina

Reproducerea umana asistata

Postata de vasile61128007 cu 12 ani in urma.

sant vasile si urmez un tratament cu salazopirin de 4 ani am hotarat impreuna cu sotia mea ca e timpul sa facem un copil,problema este ca nu stiu daca putem sau nu in timpul acestui tratament?

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Faptul că urmaţi un tratament cu Salazopyrin nu reprezintă un impediment pentru conceperea unui copil (din câte cunosc nu există contraindicaţii pentru acest lucru)