Inseminarea artificiala intravaginala (IVI)

Reproducerea umana asistata

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Incerc sa raman insarcinara de 2 ani si nu reusesc.As vrea sa-mi spuna cineva unde se poate face o inseminare .I-mi doresc enorm de mult un copil si nu vrea sa vina.Va multumesc.

Raspunsuri (4)

marius404

acum 16 ani

Eu fac reproducere asistata la clinica polisano din sibiu, la dr. chicia.e f. bun, conditii excelente, profesionalism. au site pe net;www.clinicapolisano.ro. succes

comentarii utilizatori

acum 15 ani

si eu imi doresc foarte mult un bebe.am facut inseminare artificiala saptamana trecuta cu dr. Moisa,astept rezultatul

comentarii utilizatori

acum 15 ani

doresc sa stiu dak poate cineva sa imi rasunda, care sunt sansele de reusita dupa inseminare , am programare luna aceasta si imi este frica de un esec , de 6 ani ma chinui sa fac bb si nu am reusit sper ca Craciunul sa ne aduca o bucurie f mare ............ sanatate tuturor va doresc!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna,va rog sa ma ajutati...imi doresc un bb si nu pot ramane insarcinata.la control mi-a gasit 7 chisturi ovariene pe ovarul stang.ce trebuie sa fac?am facut tratamente si degeaba.nu am eliminat chisturile si nici nu am ramas insarcinata.va multumesc.