Inseminarea artificiala intratubara (ITI)

Reproducerea umana asistata

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

doresc s?? m?? informez despre inseminare artificial?? poate a f??cut cineva si m?? ???ndrum?? si pe mine la un doctor bun v?? multumesc

Raspunsuri (8)

Florentina92100217

acum 15 ani

Il recomand pe Dr. Mercut Petru, de la Clinica Sabyc. Numai bine!

Irina139123204

acum 15 ani

Iti recomand cu incredere prof.dr Virgiliu Ancar de clinica medicala Medsana.Eu vin la el din strainatate.Cu el mergi la sigur.Bafta

comentarii utilizatori

acum 15 ani

ieri am facut o inseminare si acum m-a luat gripa si mi-e frica .......sper ca totu e o reactie la durere....sper ca totul va fi bine

cristina

acum 14 ani

am 28 ani am facut 2 inseminari artificiale fara rezultat nu stiu ce sa mai fac..

geany

acum 14 ani

eu vreau sa aflu la ce clinica se face gratuit si dosarul ce contine si unde trebuie depusvny

lucica

acum 14 ani

am incercat si eu tot felul de tratamente dar fara rezultat. mi-am pierdut orice speranta

lucica

acum 14 ani

peste tot pe unde am fost au cerut doar bani multi dar rezultate nu au aparut. cine are sa- i traiasca si sa-i iubeasca.

stroia.andrea

acum 14 ani

as vrea sa fiu mama purtatoare,am 28 de ani si un baiat de 5 ani perfect sanatos nu sunt fumatoare si nici nu consum alcool si sunt perfect sanatoasa relatii la tel 0768673603