Inseminarea artificiala intracervicala (ICI)

Reproducerea umana asistata

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am facut toate analizele,inclusiv laparoscopie,am inteles ca totul este ok.nu inteleg ce se intimpla de ce nu ramin insarcinata.am facut si o inseminare artificiala.am 40 de ani si am mai avut o sarcina,nu am facut niciun avort.ce pot sa fac,ne dorim inca un copil.

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

cit costa o inseminare artificiala? unde se poate face?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt in menopauza dar imi doresc un copil
.e posibil prin inseminare artificiala.mai am doi copii

comentarii utilizatori

acum 15 ani

I-mi doresc, un copil mai mult decat orice avere din lume ,as dori daca se poate sa i-mi sp si mie cat costa o inseminare artificial astept un raspuns va rog