BEBE

Reproducerea umana asistata

Postata de Aneta7 cu 16 ani in urma.

BUNA ESTE CINEVA CARE A URMAT TRATAMENTUL CU CLOSTILBEGYT, MENOGON, SI PREGNYL.VREAU SA FAC BEBE SI NU REUSESC. A FOST DE AJUTOR LA CINEVA ACEST TRATAMENT? MULTUMESC

Raspunsuri (1)

marius404

acum 16 ani

eu am urmat un astfel de tratament cu menogon si menopur ca parte din fertilizarea in vitro..cand spui daca este de ajutor la ce te referi? ce tip de infertilitate ai?