Alegerea sexului – Fertilizarea in vitro

Reproducerea umana asistata

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

imi doresc foarte mult un copil,trompele mi s-au scos in urma unei operatii,cui trebuie sa ma adresez si unde ca sa pot face aceasta fertilizare va multumesc

Raspunsuri (1)

marius404

acum 16 ani

daca ai uterul sanatos poti avea un copil prin fertilizare in vitro.eu sunt in derularea acestei proceduri.daca doresti detalii si numele unei clinici te pot ajuta.succes