Tratament naturist

Remedii naturiste

Postata de cu 14 ani in urma.

Buna ziua,

Sunt permanent obosita, iau Frontin, aproape in fiecare seara dar simt nevoia sa dorm, ma dor oasele si mi-e foarte greu sa ma ridic dimineata. Sunt obosita fara sa fac un efort prea mare. La ce medic sa ajung? Un tratament naturist pentru aceasta problema exista?

Raspunsuri (1)

Medic de garda

acum 14 ani

Stimata doamna,

In cazul celor descrise de dvs., va pot recomanda o consultatie la medicul de familie sau la medicul specialist. Pana ajungeti sa va prezentati la medic, va recomand un amestec de ceaiuri: coada soricelului - flori (100g), galbenele (300g), urzica (100g). Se face din acest amestep***anfuzie la 2 litri de apa. Se bea inainte de mesele principale. Multa sanatate!... si sa nu uitati de vizita la medic.