..tinere de minte

Remedii naturiste

Postata de cumintza cu 12 ani in urma.

Buna dimineata!
Am 28 de ani,sunt studenta in ultimul an de facultate si ma gandesc cu frica la licenta,nu pot sa ma concentez si cand citesc sau invat parca uit tot.
Ce medicamente pentru tinere de minte imi recomandati sau ce sa fac?

La multi ani de 1 martie pt toate doamnele si domnisoarele!

Raspunsuri (2)

Madalina P

acum 10 ani

Buna,sunt eleva in clasa a 12a,iar dupa cum stiti voi da bacul la sfarsitul acestui an,nu am deloc tinere de minte si nu stiu ce trebuie sa fac,pentru ca am inteles ca daca iau memo-plus sau lecitina risc sa aiba efect invers,ma puteti ajuta?Multumesc.

verisan silvia

acum 9 ani

daca iau memo plus cu o saptamina inainte de examen ma ajuta cu ceva