sani

Remedii naturiste

Postata de ioana75 cu 14 ani in urma.

cum asi putea sa imi maresc sani pe cale naturala?

Raspunsuri (8)

Ionascu Andreea

acum 14 ani

Pe cale naurala nu cred ca este posibila marirea sanilor, sincer. Am auzit de tot felul de leacuri babesti (seminte de marar, etc) pana la suplimente hormonale. Nu pot sa-ti spun exact care dauneaza si care nu organismului, dar imi mentin convingerea ca pe cale naturala nu se pot mari sanii.

ana

acum 14 ani

nush nici eu ai putea insa incerca k exercitii fizice poate merge

luana

acum 13 ani

implanturile .......cale naturala nu am auzit

maria3671

acum 10 ani

Pastile pentru marirea sanilor -
http://track.breastfast.ro/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=634&pid=130&bid=adc***aec

hipo

acum 13 ani

Ai putea incerca sa mergi in patru labe..., minim 7-8 ani.

Mary

acum 13 ani

Cu ceai din seminte de marar si cu salate in care pui marar.
Insa, nu trebuie sa te astepti la rezultate spectaculoase.
Vor fi mai fermi. Vei observa schimbari dupa numai 2 saptamani.
De preferat, 2 sau chiar 3 ceaiuri pe zi. Si cel putin o salata de varza cu morcov si marar, la 2 zile.
Incearca. Nu ai nimic de pierdut.

mmm

acum 13 ani

Buna , eu am vazut rezultate uimitoare , printr-o metoda mai putin discutata si acceptata... prin amor mult, mult.

Constantin

acum 13 ani

Terapia Tsubo va poate ajuta-0722344290